راه های ارتباط باما
 • دفتر مرکزی تهران:
  02147620436
 • ارتباط مستقیم با مدیرعامل:
  09125000436 مهندس محمدصالح خویی
  09125000436 مهندس محمدصالح خویی
 • نظرات و پیشنهادات:
  02147620436 داخلی 6
  02147620436 داخلی 6
 • فکس:
  02147620436 داخلی 7
  02147620436 داخلی 7
 • دفتر مرکزی مازندران نوشهر:
  01152058826
 • معاون اجرایی مدیر عامل:
  09358983352 مهندس علی جمشیدی
  09358983352 مهندس علی جمشیدی
 • بخش فروش در نوشهر:
  01152058826

جهت هرگونه نارضایتی از سیستم پاسخگویی با این شماره تماس بگیرید: 09358983352 09358983352

براي بازديد از ويلا ها و پروژه ها به پايين سايت مراجعه شود.

درباره شرکت سازه گستر شمال

به نام خدا

کشور عزیزمان ایران در زمره کشورهای در حال توسعه در منطقه و جهان محسوب می شود. این بدین معناست که هنوز فاصله محسوسی بین کشور ما و کشورهای توسعه یافته ی جهان در زمینه زیرساخت های توسعه و هم چنین تأسیسات زیربنایی وجود دارد که باید به همت و تلاش مردمان سخت کوش و بلند همت این مرز وبوم این فاصله به تدریج کاهش یابد تا انشاالله بر اساس سند چشم انداز 1404 کشورمان به مرزهای توسعه یافتگی رسیده و خود تبدیل به الگوی مناسبی برای توسعه سایر کشورها گردد.

با هدف فعالیت در زمینه های خدمات مشاوره طراحی معماری و محاسبات و خصوصی سازی و پیمانکاری وشهرک سازی های مدرن باهمکاری گروهی از مهندسین و متخصصین مجرب تشکیل و تیم مهندسین ما با استفاده از ایده های به روزدرامر طراحی و اجرا موفق شده و توانسته گامی موثر در راستای صرفه جویی هزینه و زمان و انطباق خواسته های کارفرمایان بر دارد. با اتکا بر توان مدیریتی و همامنگی اعضاء ورعایت اصول اخلاق حرفه ای تجربه ای از زیبایی کارایی واستحکام را توام با معماری نوین دنیا به کارفرمایان محترم ارائه نماید.

 

طراحی:

 

درسرزمین و مهد تمدن کهن بسیاری بر این باورند معماری بخشی از زندگی یا همان هنر زیستن است این تمدن کهن ایران باستان در هزاره های گذشته با قدرت به اثبات رسانده اند.

گروهی دیگر آن را نقطه اوج هنر و صنعت میدانند برخی…..

آیامعماری را باید ساخت یا آفرید به راستی معمار ی چیست ومعمار کیست؟

معماری هنر بیان واقیتهاست،معماری موسیقی منجمد لحظه های زندگیست ومعماری تکرار طبیعت خداست.

وآن همان پرسشی است که برای کشف پاسخ تا به امرئز در قلم و ناشناخته های آن قدم نهاده ایم.به صورت مختلف تلاش کنیم گذشته دور را حفظ و برای اعتلای شرایط کنونی تا رسیدن به حد ایدال کوشا باشیم و حاصل گذشت سالیان شاگردی مشق های است که با قلم تردید و ابهام ترسیم گردد تا شاید شناختی حقیقی حاصل شود.

 

کلیاتی درباره شرکت سازه گستر شمال

 

تاریخچه

 

 

شرکت سازه گستر شمال در تاریخ هشتم بهمن سال 1371 تحت نام شرکت سازه گستر شمال در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسید. و در 6 بخش فعالیت خود را آغاز کرد 1- پیمانکاری 2- شهرک سازی 2 – پل و سد 3- طراحی و نظارت 4- صادرات و واردات چوب فنلاند 5- خصوصی سازی 6- اداری و تجاری

(قابل ذکر است این شرکت به عنوان قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت در شمال ایران فعال است و در فضای مجازی نیز خود شرکت گوگل و سایت گوگل با یک سرچ ساده تاسیس سایت فضای مجازی شرکت سازه گستر شمال را 15 سال پیش مشخص کرده است که نسبت به سایت های دیگر بیش از 10 سال قدیمی تر است همه این موارد در سایت گوگل http://checkpagerank.net قابل بررسی است .)

مطابق اساسنامه ، موضوع فعالیت شرکت خریدو فروش ملک و زمین به منظور احداث ساختمان، شهرک سازی ، مجتمع های مسکونی و تجاری ، احداث کارخانجات ومشارکت وسرمایه گذاری و احداث سد و پل ، طراحی و نظارت فاز 1 و فاز 2 وفاز 3 و… و سایر امور مرتبط با فعالیت شرکت می باشد.

 

اهداف

 

ارتقای جایگاه سازه گستر شمال و قرارگیری در بین بهترین های صنعت ساختمان بعنوان چشم انداز سال 1400 شرکت مورد نظر قرار گرفته است. بر همین اساس حضور در جمع 10 شرکت فعال در صنعت ساختمان به عنوان هدف اصلی شرکت تعریف شده و برنامه ریزی ها به جهت ساخت حداقل 500 هزار مترمربع در سال انجام گرفته است.

همچنین حجم فروش نیز به جهت قرارگیری در بین 10 شرکت بزرگ مورد نظر قرار گرفته و از اهداف این شرکت می باشد. توسعه فروش همسو با توسعه تکنولوژی و پیشگامی در صنعتی سازی ساختمان از اهداف دیگر شرکت سازه گستر شمال می باشد. امید است که با توکل بر خداوند متعال و یاری و همراهی خانواده بزرگ سازه گستر بتوانیم به اهداف خویش، یکی پس از دیگری دست یابیم.

 

درباره مدیر عامل شرکت سازه گستر شمال :

 

مدیرعامل شرکت ساختمانی سازه گستر شمال به عنوان مدیرنمونه جوان در حوزه مدیریت اجرایی سال 91 از سوی سومین جشنواره تولیدکنندگان جوان استان، معرفی و موفق به دریافت تندیس و لوح افتخار از سوی استاندار شد و در همایش کیفیت در ساخت و ساز سال 95 به عنوان نفر اول در کیفیت ساخت و ساز از وزیر شهرسازی کشور و نایب رییس مجلس تندیس ویژه دریافت کرد و به عنوان شرکت کار آفرین برتر مورد توجه ویژه دولت قرار گرفت.

منبع : مهر نیوز

 

محمد صالح خویی مدیر جوانی است که از 6 سال پیش به عنوان مدیرعامل سازه گستر شمال منصوب شده است.

 

محمدصالح خویی

 

 

وی ساختمان سازه گستر شمال را نه تنها یک ارشد انبوه ساز و شرکت بزرگ ساختمانی، بلکه آن را یک سیستم اجتماعی و فنی می‌داند و معتقد است برای ایجاد تغییر در این شرکت لازم است به خواست‌های اجتماعی و تکنیکی کار همزمان توجه شود تا ثبات و پایداری اقتصادی مطابق با خواسته مشتریان و آرمان مدیران محقق گردد. محمد صالح خویی در خصوص عمده انتظارات سهامداران و سرمایه گزاران شرکت گفت: تحقق ارزش‌ها و فلسفه بنیادین سازمان، سودآوری و پرداخت مناسب سود سهام، رعایت اصول اخلاق حرفه ای، توجه به آینده و موفقیت پروژه‌ها از عمده انتظارات سهامداران، همچنین مدیران شرکت می‌باشد که در این راستا شرایط و محیط به عنوان دو عامل اثرگذار و عمده در امکان پذیری درخواست سهامداران و ذینفعان شرکت نیز، حائز اهمیت است.

 

محمد صالح خویی در خصوص پروژه زرین درجمعی ازسرمایه گزاران اظهارداشت :

 

درباره شرکت سازه گستر شمال

 

هدف ما از انجام پروژه زرین در سال 91 فرهنگ مدرن سازی معرفی واحدها و سازندگان پیشرو و نمونه در حوزه تولید تجهیزات عمرانی – بررسی نقش کاربردی مصالح نوین و استاندارد در صنعت جدید , ویلا سازی – آسیب شناسی موانع اجرایی (نظیر استفاده از مصالح نوین، مدیریت زمان، زیبایی و نما، قوانین و …)

– معرفی الگوهای بومی و تجارب موفق در کشور با بکارگیری فناوری های نوین ساختمانی – بررسی و مقایسه روند بلند مرتبه سازی در ایران و ایجاد فرهنگ ویلایی مدرن سازی سایر و مهمتر از همه کاهش و کنترل تورم حداقل در مجموعه به نفع مشتریان و شرکت سازنده در شرایط برد برد است . همانطور که می‌دانید دقت، کیفیت و زیبایی سه مقوله مهم در ساخت و ساز پایدار هستند که بایستی در پروژه زرین نیز به عنوان ضرورتی اجتناب‌ناپذیر در نظر گرفته شوند. با توجه به سیر صعودی ویلا سازی در شهرهای شمالی و ضرورت ظهور مدرن سازی ویلا ها از یک سو و فقدان ارتباط مکمل بین متخصصین، مدیران پروژه‌ها و تولیدکنندگان ومجریان و سرمایه گزاران از سوی دیگر، بر آن شدیم تا حلقه اتصال این زنجیره عظیم را در پروژه زرین تکمیل نماییم و افق روشنی از اقتضائات این صنعت روبه‌ رشد در مقابل دیدگان دست‌اندرکاران این صنعت نوظهور قرار گیرد بزرگترین هدف من کاهش قیمت زرین مدرن ساز با پروژه های دیگر است تا از ایجاد تورم شدید در پروژه های شرکت های دیگر جلوگیری کنم ولی دلیل در توقف این پروژه تحریم های اخیر است که در زمان طرح این پروژه وجود نداشت افزایش قیمت و کمبود فولاد دردسرساز شد توقف پروژه های ساختمانی با اجرایی شدن تحریم های جدید اتحادیه اروپا در زمینه ممنوعیت صادرات فلزات به ایران، تولید کنندگان و سازندگان ایرانی با کمبود جدی فولاد و دیگر فلزات مواجه شدند حالا اول اینکه طرح ما در قبل از تحریم سازه های فلزی بود که باید با توجه به گرانی و تحریم تغییر کند یعنی به سازه های اسکلت بتونی که در شمال هم از فلزی بهتر هم جواب میدهد دوم اینکه این پروژه به صورت یک پروژه مسکونی تعریف شده که مهمترین کار این پروژه رواج فرهنگ مدرن سازی در ایران و کاهش تورم شدید مسکن در شهرهای شمالی و ایجاد یک فضای برد برد بین خریدار و شرکت سازنده است الگوی کارمهندس صالح در این پروژه گروه سرمایه گذاری Maurer Sohne یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های اروپایی فعال در حوزه صنعت ساختمان و یک شرکت مدرن ساز اتحادیه اروپا با بیش از 60 نمایندگی در سراسر جهان از جمله کشورهای چین، هند و ترکیه است .

 

نگاهی به عملکرد های مدیرعامل شرکت سازه گستر شمال ( محمد صالح خویی ) :

 

روزنامه هفت صبح و خبرگزاری مهر : «محمد صالح خویی» مدیر عامل شرکت سازه گسترشمال است. او علاوه بر مدیریت این شرکت ساختمانی ، مدیرعامل شرکت کامپیوتری رایان گستر شمال و یکی از وارد کنندگان کاغذ در ایران نیز می باشد .

«محمد صالح خویی» موسس و مدیر شرکت کامپیوتری رایان گستر شمال است. او علاوه بر مدیریت این شرکت کامپیوتری ، مدیرعامل شرکت ساختمانی سازه گستر شمال است و سابقه های دیگری همچون رئیس هیات مدیره بنیاد خیریه سازه گستر، عضو هیات مدیره موسسه توانمندی های جوانان آسیا ، عضو انجمن سازمان نظام مهندسی استان ، عضو انجمن تحقیق و توسعه صنایع ایران و مدیر پروژه ساختمانی دانشگاه خواجه نصیر در املش گیلان در سال 89 و موسس و مدیر شهرک الهیه ریاست جمهوری و یکی از وارد کنندگان نمونه کاغذ و چوب در ایران را هم در کارنامه خودش دارد.

منبع خبرگزاری مهر

 

مقاومت کردم ، پیروز شدم

 

آنطور که خودش می گوید در حین تحصیل دبیرستان و دیپلم در شرکت پدرش مسئول بخش IT (نرم افزار و سخت افزار) شده و بعد از آن بوده که فکر اولیه تاسیس شرکتی مستقل به فکرش رسیده است.

همین باعث شده که تصمیم بگیرد توانمندی هایش را به اثبات برساند و با استفاده از تسهیلات بانکی و منابع موجود این شرکت بزرگ را فعال کند. خودش الگوی کارش را پدرش معرفی می کند که اولین و قدیمی ترین شرکت ساختمانی در داخل کشور بوده است.

 

جایزه از دست وزیر

 

دهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی به همت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با مشارکت و همکاری وزارت تعاون و همچنین وزارت کار و رفاه اجتماعی و با حضور مقامات و مسئولین عالی رتبه نظام، دانشگاهیان، اصحاب رسانه، مدیران و صاحبان صنعت در سال 89 تا 95 به عنوان جوانترین کار آفرینان در محل سالن اجلاس سران کنفرانس اسلامی برگزار شد. هدف از برگزاری این جشنواره بررسی مسائل و مشکلات پیش روی کارآفرینان و ارائه راهکارهای کارشناسانه به همراه معرفی و تجلیل از واحدهای کارآمد صنعت، معدن و تجارت به عنوان محور کار آفرینی بود محمد صالح خویی به عنوان نفر اول کارآفرینی انتخاب شد که در آن جشنواره از دست وزیر تندیس دریافت کرد .

 

منبع : خبر گزاری ایلنا

 

از کارم لذت می برم

 

او درباره کارش می گوید: «من کلا به کارم عشق دارم. بخش ساخت و نظارت بر امور اجرایی که نیاز به تفکر و تعمق دارد و همچنین اصلاح فرآیندهای مختلف لذتبخش تر است. تا به حال در کارم شکست نخورده ام اما چالش های زیادی داشته ام که اصولا جزئی از زندگی و کار هستند. در این مواقع سعی می کنم با صبر و تفکر راه حل را پیدا کنم و معتقدم همین چالش ها هستند که دانسته های مان را محک می زنند. همین افت و خیزهای زندگیم بوده که همیشه بخواهم در ایران بمانم و به وطنم افتخار کنم. سرزمینی سرشار از منابع انسانی و زیرزمینی و نعمت های خداوندی که باید در استفاده بهینه از آنها به یکدیگر کمک کنیم و شکرگزار باشیم.»

او اعتماد به نفس، پشتکار، توکل به خدا، عشق به کار، انگیزه داشتن و کنجکاوی، ریسک پذیری و ریزبینی را از مهمترین دلایل موفقیتش می داند. به گفته اومشکلات جزو لاینفک ذات زندگی و کسب و کار هستند که با درایت، تفکر و توکل قابل حلند.

 

توانمندی های خود را بشناسید

 

محمد صالح خویی به عنوان یک جوان کارآفرین که موفقیت های زیادی را پشت سر گذاشته است به جوانان توصیه می کند: «توانمندی های خود را بشناسید و با پشتکار و همت به آنچه علاقه مندید دست خواهید یافت. از فرصت های زمانی زیادی که در اثر ماشینی شدن زندگی در عصر ما ایجاد شده، در عرصه کارآفرینی استفاده کنید تا اوقات فراغت بلااستفاده نگردند.»

 

درباره جاذبه های نوشهر و مسائل گردشگری :

 

در دنیای امروز صنعت گردشگری یکی از مهمترین بخش‌هایی است که در اقتصاد هر کشور در زمینه اشتغالزایی و کسب درآمد می‌تواند تاثیرگذار باشد اگرچه وجود برخی نگرانی‌ها و دغدغه‌ها برای سرمایه‌گذاری و توجه به این حوزه با تردیدهایی مواجه شده است اما وجود جاذبه‌های طبیعی، اقلیم‌های متفاوت جغرافیایی به همراه میراث و تمدن بشری دست مایه‌های گرانقدری است که می‌تواند تحولات بنیادین در عرصه‌های مختلف به همراه داشته باشد.

استان مازندران مخصوصا غرب استان با دارا بودن تمام قابلیت‌های ذکرشده در کنار تنوع قومی و نژادی می‌تواند به عنوان استان هدف گردشگری کشور مورد توجه قرار گیرد.این استان با دارا بودن جاذبه‌های طبیعی و تاریخی متنوع و قابل توجه یکی از قطب‌های مهم گردشگری کشور به شمار می آید، اقلیم‌های مختلف و تنوع آب و هوایی در هر فصل از ویژگی‌های بارز شهر های نوشهر و چالوس است ولی با وجود این توانمندی‌ها، سهم استان از منابع درآمد گردشگری و جذب گردشگر بسیار ناچیز است. متاسفانه مسئولین در حوزه گردشگری که باعث کارآفرینی بسیاری از افراد می شود و همچنین مناطق توریست پذیر را با مناطق کشاورزی جدا نمی کنند مناطق شرق استان به دلیل جاذبه بسیار خوب کشاورزی باید از مناطق فوق توریستی جدا باشد چرا باید سرمایه از داخل ایران به خارج از ایران مثل ترکیه و دبی و غیره برود که سرمایه گذاری با زاده تخیل است چون سرمایه برگشت پذیری نیست منطقه توریستی غرب استان مازندران که کمترین فاصله کوه با دریا را دارد و پر ازجاذبه های گردشگریست چرا نباید تفریحی توریستی اعلام شود امنیت اقتصادی باید در منطقه حاصل شود تا سرمایه گذار رقبت سرمایه گذاری داشته باشد باید بحث بافت ها را کنار گذاشت و مازندران را از این بی ثباتی نجات داد و به دو بخش کشاورزی شرق استان و تفریحی توریستی غرب استان تقسیم کرد که هم ثبات گردشگری حفظ شود و هم ثبات کشاورزی .

download

این عکس دیدی از بین دو کوه به ویو دریاست که از منطقه توریستی نوشهر گرفته شده است . یک سوال : کجای ترکیه و دبی یا غیره همچین دیدی را داراست باید ازامکانات خدادادی استفاده کرد منطقه سی سنگان تا نوشهر باید کلا در طرح تفریحی توریستی قرار گیرد .

582361_0Tv8ID5C

عکسی از ساحل ماسه ای نوشهر

 

پارک نمک آبرود

عکسی از جنگل سی سنگان نوشهر

 

an56189821

 

عکسی از سد آویدر نوشهر

 

Farhad_04_L

 

عکسی از تله کابین نوشهربا تمام امکانات رفاهی مجموعه

 

-چالوس-1389624255

 

عکسی از کندلوس نوشهر

 

-شیخ-موسی-1389699227

 

عکسی از آبشاربند پی نوشهر

 

9120152242487468691619416213015814247

 

عکسی از غار چلک در نوشهر

 

 

Chalandar3

 

عکسی از آبشار چلندر نوشهر

 

 

عکسی از دیو چشمه نوشهر ( که آب 10 تا محل نوشهر را تا مین می کند )

 

 

عکسی از چشمه گردو یا سفید آب نوشهر (که آب نیمی از شهر نوشهر را تامین می کند .)

 

15839_orig

 

عکسی از بندر نوشهر

 

و این فقط نیمی از جاذبه های نوشهر می باشد در حال حاضر نوشهر 4 سال است که منطقه ویژه اقتصادی شده است

یعنی یک پله مانده به منطقه آزاد تجاری . تا باشد با تلاش بیشتر مسئولین نوشهر و استانداری مازندران , نوشهر به منطقه آزاد

تجاری تبدیل شود تا عموم مردم راحتتر از این امکانات طبیعی استفاده و مشکل بیکاری تا حد زیادی حل شود چرا که جنبه

منطقه آزاد شدن را بیشتر از هر جای دیگر داراست .

لیست فایلها
مشاهده کامل